Decorty logo

Kosmetika Reviderm

Nejsilnější propojení moderní medicíny a nejúčinnější kosmetiky Reviderm. Společnost, která se věnuje péči o pleť již přes 35 let. Reviderm Skincare nabízí kompletní portfolio produktů pro péči o jakoukoliv pleť od základní péče přes řešení specifických problémů a stavů až po vysoce účinný anti-aging. Pomocí unikátního přístrojového ošetření v podobě mikrodermabraze a ultrazvuku se značka Reviderm stala zcela nepostradatelnou u mnoha klientů.

Objednávky pouze telefonicky 721 100 999

120 minut
od 1.190,- Kč
Kosmetika Reviderm

Komplexní procedúry

Oáza odpočinku

Nejmodernější technika

Pečlivý a milý personál

Ceník:

Mikrodermabraze – 1.890,- Kč
Mikrodermabraze + ultrazvuk – 2.290,- Kč
Ultrazvuk – 1.190,- Kč
Chemický peeling – 1.890,- Kč
Základní anti-age ošetření + masáž – 1.650,- Kč
Sádrová maska – 1.190,- Kč

Reference

Marie
Marie
Read More
Profesionální přístup, milý personál. Permanentní make-up jsem si přála už dlouho, ale až teď jsem se k němu odvážila. Personál byl velmi příjemný a výsledek vypadá perfektně! Rozhodně salón DecorTy doporučuji.
Petra
Petra
Read More
Přišla jsem s bolestmi zad a už ani nevěřila, že by bolesti mohly ustoupit. Díky zkušenostem masérky, ale bolest polevila už po první masáží! Teď už vím, že budu chodit pravidelně jedině sem.
Martin
Martin
Read More
Jsem po zlomenině obratle a doktoři mi řekli, že operaci podstoupit nemůžu. Našel jsem si toto centrum krásy a zdraví a objednal se na fyzioterapii. Výsledky předčily mé očekávání! Docházím pravidelně a už netrpím bolestmi jako předtím.
Klára
Klára
Read More
Chtěla jsem se o sebe začít nějak starat a začít žít zdravým životním stylem. Hledala jsem výživového poradce, který mi pomůže a objevila jsem pana Pinkera. Byla to skvělá volba. Pán je velmi milý a profesionální. Na všechny mé dotazy trpělivě odpovídal a já díky němu pochopila, co se sebou mám dělat, abych se cítila skvěle ve svém těle.
Previous
Next

Rezervujte si své místo!

Neváhejte a objednejte si místo v našem salónu krásy ještě dnes.