Decorty logo

LPG

LPG je jedinečné ošetření která zpevňuje pleť celého těla, maximalizuje metabolismus kůže, odstraňuje tuk a urychluje oběh lymfy. Ošetření probíhá na principu mechanické biostimulace. Během příjemné masáže se v kůži nastartují ozdravné a detoxikační procesy, zároveň se podpoří tvorba látek důležitých pro pevnost a vitalitu pokožky. Výsledkem ošetření jsou změny objemu problematických partií, vymizení celulitidy či zpevněná pokožka.

Objednávky pouze telefonicky 721 100 999

od 60 minut
od 1.200 Kč
LPG

Komplexní procedúry

Oáza odpočinku

Nejmodernější technika

Pečlivý a milý personál

Cena:

Tělo – 1.200,- Kč
Obličej – 40,- Kč/1 min
LPG tělo + zábal: 1.500,- Kč

 

Reference

Marie
Marie
Read More
Profesionální přístup, milý personál. Permanentní make-up jsem si přála už dlouho, ale až teď jsem se k němu odvážila. Personál byl velmi příjemný a výsledek vypadá perfektně! Rozhodně salón DecorTy doporučuji.
Petra
Petra
Read More
Přišla jsem s bolestmi zad a už ani nevěřila, že by bolesti mohly ustoupit. Díky zkušenostem masérky, ale bolest polevila už po první masáží! Teď už vím, že budu chodit pravidelně jedině sem.
Martin
Martin
Read More
Jsem po zlomenině obratle a doktoři mi řekli, že operaci podstoupit nemůžu. Našel jsem si toto centrum krásy a zdraví a objednal se na fyzioterapii. Výsledky předčily mé očekávání! Docházím pravidelně a už netrpím bolestmi jako předtím.
Klára
Klára
Read More
Chtěla jsem se o sebe začít nějak starat a začít žít zdravým životním stylem. Hledala jsem výživového poradce, který mi pomůže a objevila jsem pana Pinkera. Byla to skvělá volba. Pán je velmi milý a profesionální. Na všechny mé dotazy trpělivě odpovídal a já díky němu pochopila, co se sebou mám dělat, abych se cítila skvěle ve svém těle.
Previous
Next

Rezervujte si své místo!

Neváhejte a objednejte si místo v našem salónu krásy ještě dnes.