Decorty logo

Depilace

Chcete se zbavit chloupků na jakékoliv partii těla? Depilace je pro Vás to pravé. Vybrat si můžete ze dvou druhů a je jen na Vás, kterou si vyberete.

od 30 minut
od 70,- Kč
Depilace

Komplexní procedúry

Oáza odpočinku

Nejmodernější technika

Pečlivý a milý personál

Cena pro obě varianty:

  • Horní ret – 70,- Kč
  • Brada – 70,- Kč
  • Podpaží – 200,- Kč
  • Ruce – 250,- Kč
  • Třísla – 200,- Kč
  • Nohy (lýtka) – 250,- Kč
  • Hruď (mužská) – 290,- Kč
  • Brazilská depilace – 420,- Kč
  • Záda (mužská) – 490,- Kč

 

Depilace voskem

Depilace voskem je rozšířenou a bezpečnou metodou, která vám v porovnání s depilačním strojkem nezabere tolik času! Celá věc spočívá v tom, že chloupek neholíte, ale vytrhnete ho i s kořínkem. Díky tomu si můžete hladké pokožky užívat i několik týdnů.

 

Depilace cukrovou pastou

Pokud chcete mít hladkou pokožku bez chloupků až 28 dní, ale zároveň nechcete absolvovat bolestivý kosmetický proces, cukrová pasta je to pravé pro vás. Je zcela přírodní, bez chemie a jakmile si proces osvojíte, výsledky vás překvapí. Cukrovou pastu můžete používat k depilaci chloupků v obličeji, podpaží, tříslech i na nohou. Díky tomu, že se používá po směru růstu chloupků, je méně bolestivá a na rozdíl od běžného holení žiletkou ji nemusíte opakovat tak často.

 

Zákazník se na místě s kosmetičkou domluví, zda si přeje použít cukrovou pastu či vosk. Cukrovou pastu doporučujeme na menší partie, na větší se většinou využívá vosk.

Reference

Marie
Marie
Read More
Profesionální přístup, milý personál. Permanentní make-up jsem si přála už dlouho, ale až teď jsem se k němu odvážila. Personál byl velmi příjemný a výsledek vypadá perfektně! Rozhodně salón DecorTy doporučuji.
Petra
Petra
Read More
Přišla jsem s bolestmi zad a už ani nevěřila, že by bolesti mohly ustoupit. Díky zkušenostem masérky, ale bolest polevila už po první masáží! Teď už vím, že budu chodit pravidelně jedině sem.
Martin
Martin
Read More
Jsem po zlomenině obratle a doktoři mi řekli, že operaci podstoupit nemůžu. Našel jsem si toto centrum krásy a zdraví a objednal se na fyzioterapii. Výsledky předčily mé očekávání! Docházím pravidelně a už netrpím bolestmi jako předtím.
Klára
Klára
Read More
Chtěla jsem se o sebe začít nějak starat a začít žít zdravým životním stylem. Hledala jsem výživového poradce, který mi pomůže a objevila jsem pana Pinkera. Byla to skvělá volba. Pán je velmi milý a profesionální. Na všechny mé dotazy trpělivě odpovídal a já díky němu pochopila, co se sebou mám dělat, abych se cítila skvěle ve svém těle.
Previous
Next

Rezervujte si své místo!

Neváhejte a objednejte si místo v našem salónu krásy ještě dnes.