Decorty logo

Hyaluronové pero

Hyaluron pen je nejnovější neinvazivní přístroj pro kosmetické ošetření pro zvětšení rtů nebo vyhlazení vrásek.

40 minut
2300 Kč

Komplexní procedúry

Oáza odpočinku

Nejmodernější technika

Pečlivý a milý personál

Cena:

  • 1 ml- 2300,- Kč

Cena se odvíjí dle množství použitého materiálu

 

První výsledky jsou viditelné již po první aplikaci, nicméně je to velmi individuální a závisí to na schopnosti organismu vstřebat toto sérum pro efekt zvětšení rtů nebo vyhlazení vrásek. Doporučené opakování je dle potřeby jednotlivce, rozhodující faktor je rychlost, kterou se kyselina hyaluronová vstřebá. Nedoporučujeme provádět před společenskou událostí, rty mohou být nateklé, tento stav odezní do 3 dnů po aplikaci.

Výhody:

  • neinvazivní procedura
  • nezanechává trvalé jizvy
  • okamžitý efekt
  • doporučené opakování je na vás, běžně 3-6 měsíců
  • po proceduře doporučujeme rty chladit a ošetřovat antibakteriální mastí (např. Ophtalmo-Azulen)

Kontraindikace:

  • zvýšená citlivost kůže
  • akutní virová a infekční onemocnění

Reference

Marie
Marie
Read More
Profesionální přístup, milý personál. Permanentní make-up jsem si přála už dlouho, ale až teď jsem se k němu odvážila. Personál byl velmi příjemný a výsledek vypadá perfektně! Rozhodně salón DecorTy doporučuji.
Petra
Petra
Read More
Přišla jsem s bolestmi zad a už ani nevěřila, že by bolesti mohly ustoupit. Díky zkušenostem masérky, ale bolest polevila už po první masáží! Teď už vím, že budu chodit pravidelně jedině sem.
Martin
Martin
Read More
Jsem po zlomenině obratle a doktoři mi řekli, že operaci podstoupit nemůžu. Našel jsem si toto centrum krásy a zdraví a objednal se na fyzioterapii. Výsledky předčily mé očekávání! Docházím pravidelně a už netrpím bolestmi jako předtím.
Klára
Klára
Read More
Chtěla jsem se o sebe začít nějak starat a začít žít zdravým životním stylem. Hledala jsem výživového poradce, který mi pomůže a objevila jsem pana Pinkera. Byla to skvělá volba. Pán je velmi milý a profesionální. Na všechny mé dotazy trpělivě odpovídal a já díky němu pochopila, co se sebou mám dělat, abych se cítila skvěle ve svém těle.
Previous
Next

Rezervujte si své místo!

Neváhejte a objednejte si místo v našem salónu krásy ještě dnes.