Decorty logo

Manikúra a pedikúra

Manikúra je kosmetická procedura, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických důvodů, tak i z lékařských. Možnosti jsou klasická manikúra a gellak.

90 minut
od 300,- Kč
Manikúra

Komplexní procedúry

Oáza odpočinku

Nejmodernější technika

Pečlivý a milý personál

Ceník Manikúra:

  • Klasika – 300,- Kč
  • Gellak – 450,- Kč
  • Odstranění – 50,- Kč

 

Ceník Pedikúra:

  • Suchá (medicinální) pedikúra – 450,- Kč
  • Pedikúra + gellak – 650,- Kč

 

Pedikúra

Medicinální (suchá či přístrojová) pedikúra je moderní komfortní způsob péče o nehty a kůži na nohou, při které není nutné nohy namáčet ani používat skalpel. Ošetření se provádí nasucho broušením frézkami ve vysokých otáčkách. Takto provedená pedikúra je bezbolestná, velmi jemná a precizní. Dokáže vyřešit i problematické odstranění silně zrohovatělé kůže i zarostlých nehtů. Při ošetření nedochází narozdíl od běžné pedikúry k narušení celistvosti kůže, a tak minimalizovat riziko poranění či infekce. Tento šetrný způsob péče o nohy je vhodný pro diabetiky, lidi trpící onemocněním žil, lupenkou nebo neuropatií.

 

Reference

Marie
Marie
Read More
Profesionální přístup, milý personál. Permanentní make-up jsem si přála už dlouho, ale až teď jsem se k němu odvážila. Personál byl velmi příjemný a výsledek vypadá perfektně! Rozhodně salón DecorTy doporučuji.
Petra
Petra
Read More
Přišla jsem s bolestmi zad a už ani nevěřila, že by bolesti mohly ustoupit. Díky zkušenostem masérky, ale bolest polevila už po první masáží! Teď už vím, že budu chodit pravidelně jedině sem.
Martin
Martin
Read More
Jsem po zlomenině obratle a doktoři mi řekli, že operaci podstoupit nemůžu. Našel jsem si toto centrum krásy a zdraví a objednal se na fyzioterapii. Výsledky předčily mé očekávání! Docházím pravidelně a už netrpím bolestmi jako předtím.
Klára
Klára
Read More
Chtěla jsem se o sebe začít nějak starat a začít žít zdravým životním stylem. Hledala jsem výživového poradce, který mi pomůže a objevila jsem pana Pinkera. Byla to skvělá volba. Pán je velmi milý a profesionální. Na všechny mé dotazy trpělivě odpovídal a já díky němu pochopila, co se sebou mám dělat, abych se cítila skvěle ve svém těle.
Previous
Next

Rezervujte si své místo!

Neváhejte a objednejte si místo v našem salónu krásy ještě dnes.