Decorty logo

Permanentní make-up

Snem každé ženy je ušetřit čas strávený ráno u zrcadla make-upem a skrýt přirozené nedokonalosti obličeje. Permanentnímu make-upu se také říká kosmetické tetování, které se používá k vytváření nebo zdokonalování obočí, očních linek a rtů. Permanentní make-up je nová metoda, která nahrazuje dekorativní kosmetiku nanášením přírodních pigmentů speciálními přístroji do svrchní vrstvy pokožky. Vždy přirozený make-up a bez práce.

120 minut
od 4.990,- Kč
Permanentní make-up

Komplexní procedúry

Oáza odpočinku

Nejmodernější technika

Pečlivý a milý personál

Pokyny před permanentním makeupem zde

Cena:

  • obočí  –  5.990,- Kč
  • rty – 6.990,- Kč
  • oční linky klasik – 4.990,- Kč
  • oční stínovaná linka – 5.990,- Kč
  • AREOL -jedno prso – 4.990,- Kč
  • AREOL – obě prsa – 6.990,- Kč

 

Obočí

Pixbrows – Pudrový efekt

Obočí Pixbrows se od techniky microblading (vláskování) v mnohém liší. Jedná se o modernější metodu, která imituje jemně nalíčené (stínované) obočí. Technika pudrového efektu spočívá v použití tetovacího strojku určeného na permanentní make-up, který šetrně vpravuje pigment do nejvyšší vrstvy kůže a vytvoří tak jemný stín pod přírodními chloupky a zároveň nenápadně doplní místa, kde je růst chloupků omezen, či zcela chybí. Pudrové

obočí má trvanlivost cca 2-3 roky v závislosti na typu kůže. Tato metoda je vhodná na všechny typy pletí.

Délka procedury: 2 hodiny
Cena: 5.990,- Kč

Rty

Pixlips – Stínované rty

Jemná technika stínování rtů, která klade důraz na přirozenost a nevytváří se žádné viditelné přechody, jelikož se barevný pigment po celém povrchu rtů stínuje a konturuje stejným odstínem. Touto metodou se dá vyrovnat lehká asymetrie rtů, zvýraznit jejich odstín a případně je jemně opticky zvětšit. Pigment se aplikuje pomocí tetovacího strojku na permanentní make-up do svrchních vrstev pokožky. Pixlips mají trvanlivost cca 3-4 roky v závislosti na typu kůže. Tato metoda je vhodná na všechny typy pletí.

Délka procedury: 2 hodiny
Cena: 6.990,- Kč

 

Oční linky

Pixliners Classic – klasická linka

Pixliners Classic jsou obvykle aplikovány od prvních řas vnitřního koutku a rozšiřují se směrem k vnějšímu koutku oka. Tyto linky jsou vhodné jak pro ženy, které nejsou zvyklé na nápadný make-up, ale chtějí mít oči přirozeně zvýrazněné, tak i pro klientky, které dávají přednost delší a širší lince pro výraznější vzhled očí.

Cena: 4.990,- Kč

Pixliners Shaded – stínovaná linka

Pixliners Shaded jsou vhodné pokud klientka chce linkou nahradit i lehký stín víčka. Intenzita stínování vždy záleží na dohodě mezi artistkou a klientkou a je částečně ovlivněna i anatomickým tvarem oka. Linky mají trvanlivost cca 3-4 roky v závislosti na typu kůže. Tato metoda je vhodná na všechny typy pletí.

Cena: 5.990,- Kč

 

Tetování Areol

Prsní dvorce a bradavky

Jedná se o tetáž prsních dvorců a bradavek především pro klientky po rakovině prsou. Po ablaci, neboli odstranění prsu, většinou klientka absolvuje rekonstrukci v podobě silikonového implantátu. Bohužel v místě původní bradavky je pouze jizva. Areola Tattoo je možnost jak alespoň opticky klientce vrátit sebevědomí. Zároveň je možné zákrok provádět i v případě nepovedené operace zvětšení/zmenšení prsou, ztráty pigmentu (vitiligo) a další.

Délka procedury: 2 hodiny

Cena:

Jedno prso – 4.990,- Kč
Obě prsa – 6.990,- Kč

Reference

Marie
Marie
Read More
Profesionální přístup, milý personál. Permanentní make-up jsem si přála už dlouho, ale až teď jsem se k němu odvážila. Personál byl velmi příjemný a výsledek vypadá perfektně! Rozhodně salón DecorTy doporučuji.
Petra
Petra
Read More
Přišla jsem s bolestmi zad a už ani nevěřila, že by bolesti mohly ustoupit. Díky zkušenostem masérky, ale bolest polevila už po první masáží! Teď už vím, že budu chodit pravidelně jedině sem.
Martin
Martin
Read More
Jsem po zlomenině obratle a doktoři mi řekli, že operaci podstoupit nemůžu. Našel jsem si toto centrum krásy a zdraví a objednal se na fyzioterapii. Výsledky předčily mé očekávání! Docházím pravidelně a už netrpím bolestmi jako předtím.
Klára
Klára
Read More
Chtěla jsem se o sebe začít nějak starat a začít žít zdravým životním stylem. Hledala jsem výživového poradce, který mi pomůže a objevila jsem pana Pinkera. Byla to skvělá volba. Pán je velmi milý a profesionální. Na všechny mé dotazy trpělivě odpovídal a já díky němu pochopila, co se sebou mám dělat, abych se cítila skvěle ve svém těle.
Previous
Next

Rezervujte si své místo!

Neváhejte a objednejte si místo v našem salónu krásy ještě dnes.