Decorty logo

Řasy a obočí

Úprava obočí je něco, nač by se nemělo zapomínat. Každý si najde svůj oblíbený způsob, jak obočí udržovat.

Krásné obočí a řasy dokáží s vaší tváří mnoho.

od 45 minut
od 400,- Kč
Řasy a obočí

Komplexní procedúry

Oáza odpočinku

Nejmodernější technika

Pečlivý a milý personál

Cena:

 • Laminace obočí – 400,- Kč
 • Lash lifting – 400,- Kč
 • akční cena na  objednávku na obě procedury zároveň laminace + lash lifting- délka procedury 60 minut cena: 600,- Kč
 • barvení řas – 150,- Kč
 • úprava a barvení obočí – 190,- Kč
 • barvení obočí – 120,- Kč
 • úprava obočí – 80,- Kč

permanentní řasy:

 • Nový set – 1.500,- Kč
 • Doplnění  řas do 2 týdnů – 450,- Kč
 • Doplnění řas do 3 týdnů – 550,- Kč
 • Doplnění řas do 4 týdnů – 850,- Kč

 

Laminace obočí

Tato technika se stala světovým trendem a posunula úpravu obočí na další úroveň. Při laminaci se přirozené chloupky v obočí změkčí a zafixují do požadovaného tvaru pomocí speciálních přípravků. Neposedné chloupky už Vás nebudou 4 – 6 týdnů trápit a vždy si je pouze učešete do požadovaného efektu. Metoda je vhodná pro každé obočí, i pro to, kterému chybí symetrie, každý chloupek má jiný směr nebo je řídké. Součástí procedury je i klasické barvení případně je možné laminaci kombinovat s barvením hennou.

 

 

Lash lifting

Lash lifting je metoda, která zvýrazní řasy klientky bez aplikace umělých řas. Výsledným efektem jsou silné, dlouhé, zdravé řasy s přirozeným tvarem. Nedochází k narušení řas. Lash Lifting je vyhledávaným ošetřením u klientek, které chtějí mít řasy zvýrazněné a vyživené. Metoda je vhodná také pro klientky, které si nechají odstranit prodloužené řasy a chtějí zajistit svým řasám regeneraci. Efekt je okamžitý.

Možno objednávka na obě procedury zároveň – délka procedury 60 minut cena: 600,- Kč

                                                       

Permanentní řasy

Metoda řasa na řasu, jde o metodu, která zajistí velmi přirozený vzhled. Na vlastní řasy se aplikují speciální řasy, které ale nezastaví Váš růst řas. Efekt je okamžitý a aplikace trvá přibližně 2,5 hodiny. V naší nabídce jsou jak řasy klasické (černé), tak ale převážně máme řasy barevné dle nabídky. Už je jen na Vás, kterou variantu si vyberete.

Reference

Marie
Marie
Read More
Profesionální přístup, milý personál. Permanentní make-up jsem si přála už dlouho, ale až teď jsem se k němu odvážila. Personál byl velmi příjemný a výsledek vypadá perfektně! Rozhodně salón DecorTy doporučuji.
Petra
Petra
Read More
Přišla jsem s bolestmi zad a už ani nevěřila, že by bolesti mohly ustoupit. Díky zkušenostem masérky, ale bolest polevila už po první masáží! Teď už vím, že budu chodit pravidelně jedině sem.
Martin
Martin
Read More
Jsem po zlomenině obratle a doktoři mi řekli, že operaci podstoupit nemůžu. Našel jsem si toto centrum krásy a zdraví a objednal se na fyzioterapii. Výsledky předčily mé očekávání! Docházím pravidelně a už netrpím bolestmi jako předtím.
Klára
Klára
Read More
Chtěla jsem se o sebe začít nějak starat a začít žít zdravým životním stylem. Hledala jsem výživového poradce, který mi pomůže a objevila jsem pana Pinkera. Byla to skvělá volba. Pán je velmi milý a profesionální. Na všechny mé dotazy trpělivě odpovídal a já díky němu pochopila, co se sebou mám dělat, abych se cítila skvěle ve svém těle.
Previous
Next

Rezervujte si své místo!

Neváhejte a objednejte si místo v našem salónu krásy ještě dnes.