Decorty logo

Základní kosmetické ošetření

Chcete chodit na kosmetiku? Svěřte se do rukou odborníkovi. Toto kosmetické ošetření Vám nabídne vše, po čem Vaše pleť touží, kombinace klasického kosmetického ošetření s podporou přístrojů pro dosažení lepších výsledků. Pracujeme s čistě českou kosmetikou RYOR, která má skvělé účinky.

od 60 minut
od 500 Kč

Komplexní procedúry

Oáza odpočinku

Nejmodernější technika

Pečlivý a milý personál

Cena:

  • Kosmetické ošetření – 500,- Kč
  • Základní kosmetické ošetření – 650,- Kč
  • Komfort kosmetické ošetření – 850,- Kč
  • AKČNÍ CENA: kosmetické ošetření Komfort + lash lifting + laminace obočí – 1280,-Kč

 

Nabízíme 3 druhy kosmetického ošetření

Kosmetické ošetření – povrchové čištění pleti, hloubkové čištění pleti, ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí, maska
Základní kosmetické ošetření – povrchové čištění pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, masáž, maska, závěrečný krém a zapracování pomocí ultrazvukových vln
Komfort kosmetické ošetření – povrchové čištění pleti, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, masáž, zapracování séra pomocí ionizace, fototerapie, maska, závěrečný krém a zapracování pomocí ultrazvukových vln

Ultrazvukové vlny
Jde o zcela neinvazivní ošetření, které je bezpečné, bezbolestné a bez jakýchkoliv nepříjemných pocitů. Účinné je především na povadlou a nezdravě vypadající pleť. Po proceduře má pleť omlazený a prozářený vzhled.

Fototerapie
Využívá světelné vlny ve specifických délkách a jsou předávány do kůže. Světlo proniká do těla ve formě fotonů, kterými jsou vstřebávány jednotlivými složkami kůže. Světlo dokáže vstoupit do nitra buňky a to neinvazivně a bezbolestně. Fototerapie nezpůsobuje žádné vedlejší účinky nebo poškození organismu.
Červené světlo podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, zvyšuje účinnost vstřebávání účinných látek kosmetických přípravků, zlepšuje cirkulaci krve v podkožní tkání a brání v tvorbě pigmentu.
Modré světlo aktivuje chemickou reakci, která ničí škodlivé bakterie. Má antibakteriální a protizánětlivý účinek, používá se jako prevence proti tvorbě akné.
Zelené světlo přispívá k eliminaci epidermálních pigmentových skvrn, zpomaluje produkci melaninu o 40-60%, vyrovnává barevný tonus pokožky, má protizánětlivý účinek

Ionizace
Jedná se o proces, během kterého pronikají ionty do jednotlivých vrstev pokožky. Působením iontů získávají buňky lepší schopnost absorbovat výživové látky z krémů, masek a sér hlouběji do pokožky.

Reference

Marie
Marie
Read More
Profesionální přístup, milý personál. Permanentní make-up jsem si přála už dlouho, ale až teď jsem se k němu odvážila. Personál byl velmi příjemný a výsledek vypadá perfektně! Rozhodně salón DecorTy doporučuji.
Petra
Petra
Read More
Přišla jsem s bolestmi zad a už ani nevěřila, že by bolesti mohly ustoupit. Díky zkušenostem masérky, ale bolest polevila už po první masáží! Teď už vím, že budu chodit pravidelně jedině sem.
Martin
Martin
Read More
Jsem po zlomenině obratle a doktoři mi řekli, že operaci podstoupit nemůžu. Našel jsem si toto centrum krásy a zdraví a objednal se na fyzioterapii. Výsledky předčily mé očekávání! Docházím pravidelně a už netrpím bolestmi jako předtím.
Klára
Klára
Read More
Chtěla jsem se o sebe začít nějak starat a začít žít zdravým životním stylem. Hledala jsem výživového poradce, který mi pomůže a objevila jsem pana Pinkera. Byla to skvělá volba. Pán je velmi milý a profesionální. Na všechny mé dotazy trpělivě odpovídal a já díky němu pochopila, co se sebou mám dělat, abych se cítila skvěle ve svém těle.
Previous
Next

Rezervujte si své místo!

Neváhejte a objednejte si místo v našem salónu krásy ještě dnes.