Decorty logo

Kosmetika Natinuel

NATINUEL

Představujeme Vám nové dermoestetické ošetření s kosmetikou nové generace Natinuel italské společnosti COMIDERMA překonává zastaralé pojetí a přichází se zcela novým konceptem v péči o pleť založeným na odborném výzkumu.

Zatímco hlavním cílem většiny kosmetických společností bývá „boj se stárnutím“, Natinuel je značka, která se stářím bojovat nemusí. A stejně tak ženy, které svou pleť pravidelně ošetřují dermoestetickými produkty Natinuel.

60 minut
od 890,-Kč
Zastavte čas s Natinuel

Komplexní procedúry

Oáza odpočinku

Nejmodernější technika

Pečlivý a milý personál

Molekulární bioceutika, jež stojí za kvalitou této značky, výrazně prodlužují biologický život kožních buněk a podporují jejich aktivitu. Zároveň chrání pokožku před poškozením UV zářením a neutralizuje volné radikály, které způsobují oxidaci kožních buněk. Udržují tak biologický věk ženy na co možná nejnižší hranici s minimálním zhoršením projevů stárnutí v čase.

NATINUEL není jen kosmetika 

Připravili jsme pro Vás ošetření pleti:

RxCARBOXY –  jedná se o modelující a regenerující péči … cena 1190,-Kč  – délka ošetření  60 minut

  • Je použitá pokroková technologie pro omlazení a vyrovnání pleti, kdy navrací buňky do aktivního stavu. Po ošetření budete mít pleť vyživenou, rozzářenou a biologicky mladší.

 

HOMEO ROSE SENSITIVE – jedná se o ošetření citlivé pleti … cena 890,-Kč – délka ošetření 60 minut

  • Na bázi buněčné komunikace učí buňky lépe se vyrovnávat s teplotními výkyvy a zlepšuje celkově stav mikrocirkulace a jedinečně řeší problém kuperózy a přecitlivělosti pleti

 

HYDRA YOU – jedná se o ošetření pro okamžitou hydrataci a regeneraci pleti … cena 890,-Kčdélka ošetření 60 minut

  • Základem jsou uvolňující masážní techniky i pro obličejové svaly, dochází k uvolňování nečistot a nabuzení kožního metabolismu. Po aplikaci masky s kyselinou hyaluronovou získáte jemný, odpočatý a plný vzhled pleti.

 

MANDO SYSTÉM – redukce rozšířených pórů, sjednocení pleti… cena 1190,-Kč – délka ošetření 60 minut

  • Pro každou pleť mix blahodárně působících kyselinek. Výsledkem je sjednocená a rozjasněná pleť s ozdravujícím efektem. Je možné používat celoročně. Ošetření má vysokou snášenlivost a zklidňuje i citlivé pleti.

 

AKNÉ STOP – pro okamžitou změnu aknózní pleti…cena 1190,-Kč – délka ošetření 60 minut

  • Ošetření má silně hojivý a regenerační účinek. Terapie se aplikuje u těžkého postižení pleti, při závažných formách akné, nebo ekzematické pleti. Pleť je ošetřena speciální směsí ozonoidů a kyselin nedráždící kůži. Dochází k pozvednutí prahu tolerance a pleť se stává méně reaktivní.

 

Reference

Marie
Marie
Read More
Profesionální přístup, milý personál. Permanentní make-up jsem si přála už dlouho, ale až teď jsem se k němu odvážila. Personál byl velmi příjemný a výsledek vypadá perfektně! Rozhodně salón DecorTy doporučuji.
Petra
Petra
Read More
Přišla jsem s bolestmi zad a už ani nevěřila, že by bolesti mohly ustoupit. Díky zkušenostem masérky, ale bolest polevila už po první masáží! Teď už vím, že budu chodit pravidelně jedině sem.
Martin
Martin
Read More
Jsem po zlomenině obratle a doktoři mi řekli, že operaci podstoupit nemůžu. Našel jsem si toto centrum krásy a zdraví a objednal se na fyzioterapii. Výsledky předčily mé očekávání! Docházím pravidelně a už netrpím bolestmi jako předtím.
Klára
Klára
Read More
Chtěla jsem se o sebe začít nějak starat a začít žít zdravým životním stylem. Hledala jsem výživového poradce, který mi pomůže a objevila jsem pana Pinkera. Byla to skvělá volba. Pán je velmi milý a profesionální. Na všechny mé dotazy trpělivě odpovídal a já díky němu pochopila, co se sebou mám dělat, abych se cítila skvěle ve svém těle.
Previous
Next

Rezervujte si své místo!

Neváhejte a objednejte si místo v našem salónu krásy ještě dnes.