Decorty logo

Když jde o vaše tělo, na zkušenostech záleží

U nás v útulném, rodinném prostředí najdete vše pro váš psychický odpočinek a čas, kdy se vše točí pouze kolem vás.

Decorty – moderní kosmetický salón v Plzni

Platba hotovostí, platebními kartami, stravenkami Sodexo a Edenred

Komplexní procedúry

Nejmodernější technika

Pečlivý a milý personál

O nás

Decorty – kosmetický salón Plzeň

Jsme moderní centrum pro zdraví a krásu

Jsme moderní centrum pro zdraví a krásu, kde se budete chtít nechat hýčkat každý den. Od precizně promasírované pokožky hlavy, vyživující kosmetiky pro rozzářenou pleť, až po dokonale sladěnou manikúru/pedikúru. To ale není zdaleka vše, co vám salon DecorTy nabízí. U nás v útulném, rodinném prostředí najdete vše pro váš psychický odpočinek a čas, kdy se vše točí pouze kolem vás.

Botulotoxin botox

Naši odborníci vyslyší každé vaše přání

Naši odborníci vyslyší každé vaše přání do nejmenších detailů, navrhnou plán procedur pro nejkvalitnější výsledky a pomohou vám stát se nejlepší verzí sebe sama. Vědí, že každý klient je jedinečný a touží vypadat na svůj věk (nebo o něco mladší!), aniž by působil nepřirozeně. Salon DecorTy je oázou pro odpočinek, z které budete po každé návštěvě odcházet omlazení a plní energie.

Depilace voskem Plzeň

Máme profesionální přístup a tým odoborníků

Díky našemu profesionálnímu přístupu a týmu zkušených odborníků vytváříme plán ošetření dámským i pánským klientům na míru pro zcela přirozené výsledky s použitím prémiových produktů a inovativních přístrojů.

Populární služby

Reference

Marie
Marie
Read More
Profesionální přístup, milý personál. Permanentní make-up jsem si přála už dlouho, ale až teď jsem se k němu odvážila. Personál byl velmi příjemný a výsledek vypadá perfektně! Rozhodně salón DecorTy doporučuji.
Petra
Petra
Read More
Přišla jsem s bolestmi zad a už ani nevěřila, že by bolesti mohly ustoupit. Díky zkušenostem masérky, ale bolest polevila už po první masáží! Teď už vím, že budu chodit pravidelně jedině sem.
Martin
Martin
Read More
Jsem po zlomenině obratle a doktoři mi řekli, že operaci podstoupit nemůžu. Našel jsem si toto centrum krásy a zdraví a objednal se na fyzioterapii. Výsledky předčily mé očekávání! Docházím pravidelně a už netrpím bolestmi jako předtím.
Klára
Klára
Read More
Chtěla jsem se o sebe začít nějak starat a začít žít zdravým životním stylem. Hledala jsem výživového poradce, který mi pomůže a objevila jsem pana Pinkera. Byla to skvělá volba. Pán je velmi milý a profesionální. Na všechny mé dotazy trpělivě odpovídal a já díky němu pochopila, co se sebou mám dělat, abych se cítila skvěle ve svém těle.
Previous
Next

Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim dárkový poukaz na naše služby v libovolné hodnotě. 

Nejnovější příspěvky z blogu