Decorty logo

Vitamínové infuze

Studie ukazují, že terapeutické dávky vitamínu C mohou bojovat proti rakovinotvorným buňkám a jsou účinné při budování vnitřní imunity vašeho těla.

15 minut
1.250,- Kč

Komplexní procedúry

Oáza odpočinku

Nejmodernější technika

Pečlivý a milý personál

Cena:

infuze Vitaminu C (7,5 g) – 1.250,- Kč
akční balíček      3+1 – 3.750,- Kč

 

Prostřednictvím techniky intravenózní terapie vitamíny můžete dostat zdravou a bezpečnou dávku vitamínů a minerálů přímo do krevního oběhu. Tato terapie má mnoho výhod pro vaše tělo, pokožku a imunitní systém. Výhody pro pokožku zahrnují snížení akné, zánětů a mohou dokonce minimalizovat vrásky. Může také zlepšit tón vaší pleti a rozzářit vás zevnitř. Díky našim vitamínovým infuzím také zvýšíte svou energii a zlepšíte své zdraví. Infuze jsou ideální jako preventivní terapie.

Vedlejší účinky:

  • svědění v místě vpichu
  • únava (důkaz nastartování organismu)

Reference

Marie
Marie
Read More
Profesionální přístup, milý personál. Permanentní make-up jsem si přála už dlouho, ale až teď jsem se k němu odvážila. Personál byl velmi příjemný a výsledek vypadá perfektně! Rozhodně salón DecorTy doporučuji.
Petra
Petra
Read More
Přišla jsem s bolestmi zad a už ani nevěřila, že by bolesti mohly ustoupit. Díky zkušenostem masérky, ale bolest polevila už po první masáží! Teď už vím, že budu chodit pravidelně jedině sem.
Martin
Martin
Read More
Jsem po zlomenině obratle a doktoři mi řekli, že operaci podstoupit nemůžu. Našel jsem si toto centrum krásy a zdraví a objednal se na fyzioterapii. Výsledky předčily mé očekávání! Docházím pravidelně a už netrpím bolestmi jako předtím.
Klára
Klára
Read More
Chtěla jsem se o sebe začít nějak starat a začít žít zdravým životním stylem. Hledala jsem výživového poradce, který mi pomůže a objevila jsem pana Pinkera. Byla to skvělá volba. Pán je velmi milý a profesionální. Na všechny mé dotazy trpělivě odpovídal a já díky němu pochopila, co se sebou mám dělat, abych se cítila skvěle ve svém těle.
Previous
Next

Rezervujte si své místo!

Neváhejte a objednejte si místo v našem salónu krásy ještě dnes.